گروه مشاورین املاک سپیانی

گروه مشاورین املاک سپیانی فعالیت ثمربخش خود را از سال1390 آغاز نموده و با نهایت افتخار؛ تا به امروز از کوچک‌ترین تلاشی در راستای خدمت رسانی به شما عزیزان فروگذار نکرده است. در واپسین روزهای سال1400 ؛ درست زمانی که قدمت خدمت رسانی ما به شما در آستانه اتمام 10سالگی بود، تصمیم تیم با تجربه املاک سپیانی بر آن شد که این بار با راه اندازی زیرمجموعه ای جدید در راستای کسب رضایت و اعتماد شما گام بردارند. نتیجه این تصمیمِ بزرگ، زیرمجموعه ای با نام تجاری “ سپیانی هوم ” شد که والاترین هدف آن مشاوره اقتصادی هوش مالی، معماری و بازسازی املاک می‌باشد. ما در مجموعه و گروه املاک سپیانی بهترین‌ها و با تجربه‌ترین‌های حوزه املاک، معماری و هوش مالی را گرد هم آورده ایم تا برترین خدمات را به شما مشتریان گرانقدر ارائه دهیم. خدمت به شما بزرگ‌ترین افتخاری است که نصیبمان شده است. از این بابت بسیار خرسندیم.

 

ضمناً می توانید جهت ارتباط با شماره های ذیل تماس حاصل نمایید.

شماره تماس

0913004432009130044338

0913004433909130044620

آدرس :  ایران، اصفهان، شاهین‌شهر ، خیابان شهید بهشتی (مخابرات) ما بین فرعی 6و7 شرقی

آدرس ایمیل : info@sepyanihome.com

ساعت کاری : هفت روز هفته از ساعت 9 صبح الی 30/1 ظهر- 4عصر الی  9 شب

چرا شاهین شهر را برای سرمایه گذاری انتخاب کنیم؟

از شهرستان‌های استان اصفهان است. مرکز آن، شاهین‌شهر است که در ۱۷ کیلومتری شمال شهر اصفهان و در حد فاصل دو اتوبان معلم و آزادگان که از دو جهت جاده اصفهان را به تهران متصل می‌کند، واقع شده‌است. این شهرستان از شمال با شهرستان کاشان، از شرق و جنوب شرق با شهرستان‌های نطنز و برخوار، از جنوب با شهرستان خمینی‌شهر و از غرب و شمال غرب با نجف‌آباد، گلپایگان و استان مرکزی همسایه است.  
شهرستان شاهین شهر و میمه از تفکیک های متوالی شهرستان گز و بُرخوار بجا مانده است. شهرستان گز و بُرخوار نام اولیه شهرستان با مساحتی در حدود 10 هزار کیلومتر مربع وسعت که پس از پیروزی انقلاب اسلامی و مهاجر پذیر شدن شاهین شهر به شهرستان بُرخوار و میمه شامل سه بخش مرکزی –  بخش بُرخوار و بخش میمه با محوریت  شاهین شهر تبدیل شد.

جمعیت این شهرستان طبق سرشماری سال 1395، 234667 نفر گزارش شد

وظیفه یک مشاور اقتصادی ادر یک کلام این است که کسب و کار شما را به نقطه دلخواه تان نزدیک و نزدیک تر کرده و شما را در آن نقطه تثبیت نماید. این فرایند اتفاق تنها در شرایطی اتفاق می افتد که مشاور کسب و کار موقعیت فعلی کسب و کار شما را در نقشه رقابتی صنف شما برای تان ترسیم کند و از شما بخواهد که نقطه مورد انتظار تان را انتخاب کنید. از آن به بعد به رهنمود های او اعتماد کنید تا در زمان مشخص شده به نقطه دلخواه تان برسید.